44. Trofej grada Samobora

Beton proizvod pobjedio u zadnjoj minuti

Na “Trofeju Grada Samobora“ i jučer je viđen kvalitetan mali nogomet s pregršt uzbuđenja. Najnapetije bilo je u utakmici “Beton proizvoda” i “Caffe bara Daba” koja je odlučena u posljednjoj minuti te okončala rezultatom 5:4 za “betonce”. Za pobjednike strijelci su bili Zelić i Lacković dva puta te Hozjak, a za Dabu Bisaku dva puta, a jednom Kosić i Cerin. U ostalim susretima momčadi koje su gubile izvukle su golmana iz igre posljednih 6-7 minuta, ali to je u sva tri slučaja rezultiralo novim golovima u njihovoj mreži. Stoga su na kraju uvjerljive pobjede postigli “Fero Ero” nad papirnatim favoritom “Niskogradnjom Veverec” 5:0, uz dva gola Capara i Jakobovića i jednog Peka. Recimo da su za “niskogradnju” igrali Brlek, Runevski, Huskić i Odorjan, ali nije pomoglo.

“Zlatna kapljica” slavila je nad “Pizzerijom Špiro” 6:2. U toj utakmici za pobjednike Tin Lovreković postigao je dva gola, a po jedan Katovčić, Budiščak, Vujčec i Cipovec. U zadnjoj utakmici sinoćnjeg programa “Radio Samobor” je pobijedio “Caffe bar Brooklyn” 6:2, a trostruki strijelac bio je Damir Kovačić, dvostruki Tihomir Čakanić te jednostruki Marijan Jordan. Turnir se nastavlja u petak od 17 i 30 utakmicama četvrfinala u kojima igraju “Fero Ero” i “Beton proizvod”, “Radio Samobor” i “Zlatna kapljica”, “Jelenovac” i “Candy HR” te “Caffe bar Keglić” i “Isap auspuh”.