43. Trofej grada Samobora

Završen 43. malonogometni turnir Trofej Grada Samobora

Pobjednik 43. izdanja malonogometnog turnira Trofej Grada Samobora – Migra centar je Caffe bar Keglić. Nakon 40 minuta finalne igre protiv Caffe bara Daba bilo je 2:2, a strijelci su bili Miljković i Hleb za Keglić, te Čuček oba puta za Dabu. Keglić je izjednačio u posljednjoj minuti susreta, da bi potom boljim izvođenjem sedmeraca zasluženo osvojio veliki prijelazni pehar. Iz njihovih redova dolazi i nabolji igrač turnira. To je Tomislav Dujmović.

U utakmici za treće mjesto ekipa Radio Samobora uvjerljivo je slavila protiv prošlogodišnjeg pobjednika Frizerskog salona Diego. Na kraju je bilo 5:1 za Radio Samobor, uz dva gola Čakanića i Deaka i jedan Igora Raića, dok je za Diego pogodio Vučić.