54. Trofej grada Samobora

Radio Samobor – VNK Vrapče Admiral 3:0

U prvoj utakmici današnjeg dana 54. Trofeja grada Samobora susrele su se momčadi Radio Samobora i VNK Vrapče Admiral. Bez obzira na veteransku konkurenciju, utakmica je bila izuzetno dinamična i obilovala prilikama za golove. Prvo poluvrijeme je donjelo dva pogotka za Radio Samobor. Prvi pogodak je postigao Krešimir Jelić, a drugi Mislav Maroević. Utakmica je završila još jednim pogotkom Mislava Maroevića u drugom poluvremenu i rezultatom 3:0 za Radio Samobor.

vnk_admiral_vrapce

VNK Vrapče Admiral

1d 1a 1b 1c

Samobor.NET

Samobor.NET je turističko informativni i gospodarski portal grada Samobora. Ovdje ćete pronaći informacije o mjestima koje možda trebate posjetiti, okusima u kojima možete uživati i događanjima koje trebate vidjeti. Naći ćete i nostalgične povijesne informacije o gradu Samoboru i ovom dijelu Hrvatske.