54. Trofej grada Samobora

CB Domjanićeva dolina Mesnica Lazo Centro Plinomont – CB Mozart Džani promet 4:2

U utakmici koja je odlučivala o trećem mjestu seniorske konkurencije ovogodišnjeg 54. Trofeja grada Samobora, susrele su se momčadi CB Domjanićeva dolina Mesnica Lazo Centro Plinomont i CB Mozart Džani promet. Povela je momčad CB Mozart Džani promet i sa tim vodstvom je žavršeno prvo poluvrijeme. CB Domjanićeva dolina Mesnica Lazo Centro Plinomont izjednačava u drugom poluvremenu, ali Mozart opet odmiče rezultatom 2:1.  Izjednačenje stiže nakon kaznenog udarca zbog učinjenog prekršaja i to nepune dvije minute do kraja utakmice. Rezultatom 2:2 završen je regularni dio utakmice. O pobjedniku su odlučivali sedmerci, a u njima je bila uspješnija momčad CB Domjanićeva dolina Mesnica Lazo Centro Plinomont. Završni rezultat je 4:2 za Domjanićevu dolinu, koja je osvojila treće mjesto u seniorskoj konkurenciji ovogodišnjeg Trofeja grada Samobora.

1e 1a 1b 1c 1d

Samobor.NET

Samobor.NET je turističko informativni i gospodarski portal grada Samobora. Ovdje ćete pronaći informacije o mjestima koje možda trebate posjetiti, okusima u kojima možete uživati i događanjima koje trebate vidjeti. Naći ćete i nostalgične povijesne informacije o gradu Samoboru i ovom dijelu Hrvatske.